Vážení klienti, obchodní partneři, realitní fandové, přátelé,

s radostí oznamujeme, že jsme se zapojili do obnovy realitního trhu a stali se součástí projektu Snadné reality.

Co u nás najdete?

U nás rozlišujeme služby pro prodávající a kupující. Přesto, že služby realitního makléře pro prodávajícího i kupujícího jsou prakticky shodné, věříme, že každou ze stran v jednom konkrétním obchodě má zastupovat jeden makléř. Víme, že makléř nemůže hájit dva protichůdné zájmy kupujícího a prodávajícího. Naše činnost je vázána na spolupráci s agenty Snadných realit a realitních kanceláří, které háji zájmy svých klientů. Výsledná cena za služby zůstává díky spolupráci zachována a s projekt Snadných realit umožňuje klientovi ještě mnohem víc: za menší provizi než u běžné RK získat Moje peníze a ty použít na služby dle svého výběru. Co nového vnesl projekt Snadné reality na realitní trh? Stáhněte si zdarma návod, jak lze ušetřit na provizi a co víc přináší projekt Snadné reality ZDE.

My a realitní zákon

Zatím neexistují žádná pravidla, která by stanovovala rozsah a kvalitu služeb poskytovaných realitními kancelářemi (Více ZDE). Pokud vše půjde hladce a jak se říká „na první dobrou“, bude realitní zákon platit od počátku roku 2018. My ale nepotřebujeme na nic čekat. Standardy, které budou teprve uzákoněny, jsou pro nás samozřejmostí a řídíme se jimi již několik let.

Z historie Královny realit

Po celou dobu naší existence jsme hledali ideální cestu, která by skloubila nadstandardní služby s příznivou cenou a výsledkem byla spokojenost klientů. Máme za sebou několik důležitých milníků.

2007: vznik realitní kanceláře, společnosti Královna realit, s.r.o.

Po několikaleté realitní praxi a sledování vývoje realitního trhu založila Ing. Alela Horáčková realitní kancelář Královna realit, s.r.o. se sídlem na Jakubském náměstní 1, v samém centru Brna s výbornou dostupností pro klienty. Hlavním cílem a vizí bylo na základě získané praxe a realitního nadhledu poskytovat služby s osobní péčí o každého klienta i realitního makléře a vybudovat tak realitní kancelář, která trvá na svých hodnotách a etickém kodexu. Od samého počátku nese Královna realit své heslo: Reality s nadstandardní péčí.

2010:  změna sídla a vytvoření nového vzhledu

Královna realit se převlékla do nového, moderního designu a od roku 2010 vítá své klienty na adrese Kounicova 13 v Brně. Klientům tak nabídla kontaktní místo s ještě lepší dostupností, s bezproblémovým parkováním v moderních obchodních prostorách v přízemí, dostupných přímo z ulice.

2010:  vstup do Sdružení českých a slovenských realitních kanceláří

Jako jeden ze zakládajících členů doufala Královna realit v podporu  udržení kvality a standardu malých a středních realitních kanceláří. Očekávání však nebylo naplněno. Nepodařilo se dosáhnout jednoty mezi realitními kancelářemi, každá sledovala především své zájmy a splnění smluvených povinných podmínek nebylo po členech důsledně požadováno (např. povinné pojištění profesní odpovědnosti, odpovědnosti za škody třetím osobám apod.).

2011: vstup do ČKRK

České komora realitních kanceláří je profesním sdružením zajišťujícím aktuální informace z realitního trhu, podporu k  udržení kvality a standardu realitních kanceláří.

2012: konečná cena „bez provize“

Reality-BezProvize, logoKrálovna realit zastává nový fungující model v realitách, ve kterém jsou nemovitosti inzerovány za konečnou cenu bez zavádějících poznámek „+ provize RK“. Po písemné dohodě s prodávajícími jsou ceny nemovitostí uváděny jako konečné, bez spekulativních otázek o výši provize či (jak je u nekorektních RK zvykem) dodatečného navyšování provize apod. V souladu s konečnou cenou se tak stala jednou z prvních realitek inzerujících na celorepublikovém portálu Reality-BezProvize.cz. Více o portálu ZDE.

2013: informační a poradenské centrum Reality-point

Reality-point, logo

V roce 2013 se zapojila Královna realit do informační obrody českého realitního trhu a svou recepci transformovala v nezávislé kontaktní místo kupujících, prodávajících a majitelů nemovitostí. První Reality-point v České republice je místem, kde můžete získat potřebné informace spojené s realitami bez dalších závazků. Více o Reality-pointu ZDE.

2013: spolupráce s neziskovou organizací proti realitním podvodům

BlasklistReality.cz, logoV polovině roku 2013 začala Královna realit úzce spolupracovat s neziskovou organizací Institut moderního vzdělávání, o.p.s. (IMOV). Jako jeden z partnerů se tak zapojila do projektu BlacklistReality.cz. Webové stránky informativního charakteru varují před podvodníky a manipulátory v realitách, publikují obecné realitní nešvary a také dávají prostor lidem zveřejnit vlastní zkušenosti s realitami. Jsou katalogem rizik a podvodů včetně návodů, jak se jim vyvarovat. Více o projektu ZDE.

2014: Snadné reality

Snadné reality, logoOd května 2014 se Královna realit jako jedna z prvních realitních kanceláří zapojila do projektu Snadné reality. Snadné reality umožňují klientům jedinečný způsob obchodování v realitách, jsou garancí nadstandardních služeb, které zajišťují po celé České republice. V programu Snadných realit klient získává Moje peníze, za které si vybírá služby, které opravdu potřebuje. S programem Snadných realit tak není „služba realitky“ nehmatatelným a neurčitým balíčkem služeb, ale klient se přímo na výběru služeb podílí.

Proč právě Snadné reality?

Udržení nadstandardních služeb na realitním trhu, který nemá prakticky žádná pravidla, je pro malého hráče takřka nemožné. Vstup do velkých franchisingových sítí není řešením, žádná realitní síť působící v ČR, s výjimkou Snadných realit, nenaplňuje svým programem zcela vizi Královny realit. Kvalita služby a odpovědnost vůči klientovi nebyla pro nás nikdy prázdnými slovy. Z žádného jiného konceptu jsme neměli pocit, že SKUTEČNĚ NABÍZÍ TO, CO KLIENTI POTŘEBUJÍ. Realitní kanceláře vnucují klientům něco, co nechtějí, a čím méně klient o službu stojí, o to agresivně mu ji realitní kanceláře vnucují, manipulují, lžou, zakrývají ujednání v nepoctivých smlouvách. Není divu, že realitní kanceláře získaly velmi špatnou pověst. Sami jsme svědky tak nepoctivého chování našich „kolegů“, že se nedivíme, že důvěra v jakoukoli RK je tak nízká. Zcela nový koncept Snadných realit, kde sám klient rozhoduje o rozsahu, obsahu a výběru služeb, je proto podle nás jediným řešením a cestou, jak získat zpět důvěru klientů vůči realitním profesionálům.

Realitních profesionálů si velice vážíme, víme, že oni jsou těmi dříči, co vyráží o večerech a víkendech do terénu, neúnavně hledají řešení mnohdy značně komplikovaných životních situací svých klientů. S každým klientem a každou zakázkou spojí kus svého života. A i kdyby byla práce měsíce bez výsledků, nevzdají to. Ti nejvěrnější si neumí představit, že by mohli dělat něco jiného. A to je dobře, víme, že je práce dobrého realitního odborníka nepostradatelná. I to je důvod, proč pro naše makléře volíme koncept Snadných realit – projekt, který skvělým makléřům dává prostor být ještě lepšími a zákazníkům tu nejlepší službu, jakou mohou od realitního profesionála získat. To je jediná možná cesta k obnově realitního trhu – restartu realit.

Naše dlouholeté zkušenosti vám pomáhají správně a bezpečně obchodovat v realitách.

Poskytujeme profesionální služby, chráníme váš majetek a vaše práva.

Jste realitní kancelář či samostatný makléř a máte zájem zapojit se do programu? Kontaktujte nás na: info@kralovnarealit.cz

Jste majitelem nemovitosti, nabízejícím či poptávajícím a zajímá vás, jak by mohl projekt Snadných realit ušetřit peníze i vám?  Více ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *